Přeskočit na obsah
DPS » SOLIDWORKS řešení » 3D CAD software

Zobrazuji všech 9 výsledků

SOLIDWORKS 3D CAD software

SOLIDWORKS nabízí robustní 3D funkce pro návrh, simulace, rapid prototyping a správu životního cyklu výrobku. Software nabízí intuitivní pracovní prostředí pro vývojovou a konstrukční práci. Snadno lze vytvořit parametrické díly, sestavy a výkresy s kusovníky pro výrobu a zároveň jsou k dispozici všechny potřebné nástroje pro generování ploch, plechových dílů nebo ocelových konstrukcí. Integrované bezvýkresové řešení MBD sjednocuje definice modelu produktu, které jsou zapotřebí pro jeho výrobu. Software je obohacen o řadu doplňků, které např. pomáhají řešit vývoj a ověření návrhu, strojnické knihovny, 3D tisk prototypu, týmovou správu konstrukčních dat, fotorealistické vizualizace nebo virtuální realitu.

Objevte možnosti 3D CAD software a vyberte si ze 3 desktopových řešení:

SOLIDWORKS Standard
Obsahuje nástroje pro generování ploch, plechových dílů, ocelových konstrukcí nebo plastů. Průvodce pomáhá s automatizací návrhů, pevnostními zkouškami dílu nebo dopady na životní prostředí.

SOLIDWORKS Professional
Obsahuje knihovnu standardních součástí, výpočet výrobních nákladů dílu a rozpoznání importované geometrie. Pomáhá s týmovou správou dokumentace a k dispozici je i fotorealistická vizualizace.

SOLIDWORKS Premium
Obsahuje komplexní řešení pro 3D návrhy projektů s funkcemi pro lineární statickou analýzu, pohybovou simulaci a ověřování návrhu. Pomáhá s návrhem trasy potrubí, hadic a elektro kabeláže.