Přeskočit na obsah

3DEXPERIENCE platforma

Prostřednictvím jediného rozhraní v prohlížeči nabízí cloudová platforma 3DEXPERIENCE komplexní řešení od návrhu až po výrobu produktu. Cloudová platforma nepotřebuje instalaci ani vlastní IT infrastrukturu. Aplikace použijete jako službu SaaS.

Cloudová řešení

Spolupráce na cloudu

Digitalizace pomáhá zvyšovat efektivitu, produktivitu a flexibilitu firmy. Spolupracujte a propojíte všechny, kdo se podílejí na vývoji ve společném projektu.
Přehrát video
Přehrát video

Správa dat na cloudu

Propojte tradiční pracovní prostředí desktopu s cloudovou platformou pro dokonalou správu dat a digitální transformaci vývojového procesu.

Oblíbené nabídky

3dexperience-swx01-500×281

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3D Design aplikace s nástroji pro rychlejší modelování a pokročilou spolupráci zjednodušují vývoj a správu dat PLM produktů na cloudové platformě.
p-swx-cloud-01

SOLIDWORKS CLOUD SaaS

Cloudové role s mnoha aplikacemi pro vývoj a návrh obsahují správu dat PLM a nástroje pro spolupráci v prohlížeči. Není zapotřebí instalace aplikací na počítači.
3dexperience-wxd-550×309

3DEXPERIENCE 3D Design Apps

Cloudové aplikace 3D Design pro rychlou tvorbu modelů pomocí webového prohlížeče propojí návrh a správu dat přímo na cloudové platformě.
3dexp-dra-600×400

3DEXPERIENCE DraftSight

CAD řešení na cloudové platformě. Architekti, projektanti a konstruktéři se spoléhají při tvorbě přesných dwg výkresů na rozšířené funkce. K dispozici jsou příkazy pro kreslení, editace, popisy výkresů a návrhy…