Přeskočit na obsah

SOLIDWORKS Desktop

Technický software pro vývoj, návrh a konstrukci modelu, vizualizaci, simulaci, datovou komunikaci, výrobu, kontrolu a montáž výrobku.

Desktopová řešení

Výhody SOLIDWORKS

Řešení pro parametrické objemové díly, sestavy a technické výkresy s kusovníky pro výrobu. Zároveň jsou k dispozici všechny nástroje pro generování ploch, plechových dílů nebo ocelových konstrukcí.
Přehrát video
Přehrát video

Výkresy DraftSight

DraftSight nejenže vytváří kompatibilní DWG soubory za pouhý zlomek ceny AutoCADu, ale uživatelé se cítí v prostředí DraftSight jako doma. Uživatelské rozhraní má známý vzhled a většina příkazů je totožná.

Správa konstrukčních dat

Správa dat PDM spravuje, vyhledá a sdílí konstrukční data spolu s procesy vydání dokumentace a kusovníků pro výrobu. Zaznamená historii verzí a nastavení vydaných revizí ve změnovém řízení.
Přehrát video

Oblíbené produkty

p-swx-professional

SOLIDWORKS Professional

Výkonné návrhové 3D řešení navíc nabízí knihovny norem a další nástroje, které zvyšují produktivitu a pomáhají s týmovou správou dat.

DraftSight Enterprise

CAD software se síťovou licencí určenou pro konstrukční týmy. Architekti, projektanti a konstruktéři se spoléhají při tvorbě přesných dwg výkresů na rozšířené funkce. K dispozici jsou příkazy pro kreslení, editace,…
p-pdm-std-2

SOLIDWORKS PDM Professional

Škálovatelná správa dat určená pro malé i rozsáhlé firmy. Archivní server spravuje verze, historii i odkazy mezi dokumenty. SOLIDWORKS PDM Professional nabízí snadné ovládání, vyhledávání, opakované použití konstrukční dat a…
p-solidcam-2osy

SolidCAM 2 osé frézování

Kompletní sada funkcí pro 2,5 osé frézování. Nejčastěji používané funkce jsou konturování, kapsování, drážkování a vrtací a závitovací operace.