Přeskočit na obsah
DPS » Novinky » Cloud CAD » CAD modelování v cloudu

CAD modelování v cloudu

  SOLIDWORKS 3D Creator je cloudová role 3DEXPERIENCE pro 3D modelování ve webovém prohlížeči s návrhovou aplikací xDesign, která umožňuje designérům a konstruktérům vytvářet a navrhovat 3D modely prostřednictvím snadno použitelných funkcí parametrického modelování.

  CAD v cloudu s pomocí role 3D Creator

  • Snadné modelování parametrických objemových modelů pro všestranné zpracování konstrukčního návrhu od konceptu po detailní díly a sestavy.
  • Nebývalá míra automatizace úloh, počínaje skicováním až po výběr prvků s využitím funkce průvodce návrhem, modulu umělé inteligence na platformě 3DEXPERIENCE.
  • Tvorba konstrukční varianty se změnou návrhu bez předělávání návrhu s běžnými nástroji pro parametrické modelování.
  • Role 3D Creator nabízí přímý import a export pro výměnu dat, takže můžete snadno přenést své návrhy do jiných aplikací 3DEXPERIENCE. Přímá výměna dat je možná do jiných cloudových aplikací nebo dalších CAD programů, jako je 3D CAD SOLIDWORKS.
  • Cloudová správa dat znamená bezpečné uložení dat na platformě 3DEXPERIENCE. Všichni uživatelé vždy pracují s nejnovější verzí návrhu a eliminují tak nebezpečí přepsání nebo ztrátu dat.
  • Data návrhu a 3D geometrii modelu lze vizualizovat odkudkoli z webového prohlížeče díky prohlížeči 3DPlay na cloudové platformě 3DEXPERIENCE.

  Podívejte se na video

  Video názorně ukazuje funkce, které můžete využívat pro parametrické modelování v cloudu. Vytvářejte díly a sestavy připravené pro výrobu z jakéhokoli zařízení ve webovém prohlížeči.