Přeskočit na obsah

Volné pozice v naší firmě

Rádi byste se dozvěděli více? Další informace podáme na telefonním čísle 596 113 300.

Hledáme novou posilu, kterou zajímá obchod a chce zastávat roli obchodního manažera pro prodej 3D CAD software a souvisejících služeb zákazníkům.

Obchodní manažer bude zodpovídat za aktivní prodej 3D CAD software a služeb ve svěřeném regionu.

Pracovní náplň:

  • aktivní prodej – nabízení všech aktivit zaměstnavatele, zejména 3D CAD software a služeb
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, udržování a prohlubování současných obchodních vztahů
  • obchodní podporu při realizaci zakázek
  • spokojenost zákazníků, trvalé zlepšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům
  • aktivní vyřizování příchozích telefonických hovorů
  • zpracování přijatých poptávek od zákazníků, tvorba nabídek, vyřizování objednávek zákazníků
  • vedení obchodní a účetní dokumentace
  • aktualizaci databáze zákazníků
  • efektivní spolupráci s ostatními odděleními zaměstnavatele.

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní zkušenosti v technických oborech, strojírenství nebo IT jsou výhodou
  • orientace v oblasti 3D CAD software a zájem o aktuální dění v technických oborech
  • znalost Windows, MS Office, atd.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • základní znalost anglického jazyka

Osobnostní předpoklady:

  • prozákaznický přístup a orientace na výsledek
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost práce v týmu
  • pečlivost a zodpovědnost
  • zájem o rozvoj v obchodním směru

V roli konzultanta uplatníte své odborné znalosti z oblasti 3D CAD software a zkušenosti s nasazováním a rozvojem řešení na bázi produktů SolidWorks.

Na naší pozici budete prostředníkem mezi světem zákazníka a produkty SolidWorks. Budete hledat řešení, přinášet návrhy, testovat a komunikovat se zákazníkem, prezentovat, školit a sám se neustále vzdělávat.

  • rozvoj know-how a nové zkušenosti z implementace 3D CAD software a služeb s tím spojených
  • odborný růst v oboru moderních produktů SolidWorks
  • stabilita a zázemí velké firmy
  • flexibilita se samostatným řízením
  • možnost aktivního zapojení do týmu, který naslouchá zaměstnancům i potřebám zákazníka
  • osobní rozvoj – školení, certifikace, jazykové kurzy
  • organizace práce a osobního života
  • kolegové, kteří se těší na nového člena týmu.

  • zkušenosti s technickou podporou nebo implementací 3D CAD software
  • znalosti procesů ve výrobních firmách
  • vystudovaná VŠ/SŠ – technický obor nebo strojírenství
  • analytické a kritické myšlení
  • nadšení pro moderní technologie
  • chuť se dále odborně vzdělávat
  • týmový duch
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B
  • angličtina na komunikativní úrovni