Menu Zavřeno

DPS Software CZ s.r.o.

Patříme mezi přední poskytovatele 3D řešení SOLIDWORKS v oblastech CAD, CAM, CAE, PDM, PLM s technickou podporou a službami pro designéry, konstruktéry, technology a další profese. Zaměřujeme se na dodávky řešení pro oblast 3D aplikací, výroby, technické analýzy a správy dokumentace.​

Profil firmy

Výsledkem dlouhodobého budování odborných kompetencí společnosti je přední místo mezi poskytovateli CAD a ERP software. Ve výsledku to znamená největší prodeje CAD / CAM systému SolidWorks v ČR a Polsku a největší prodeje ERP / CRM Sage v D-A-CH. V uplynulém roce dosáhla společnost ročního obratu přes 50 mil. EUR.

DPS Software CZ je jedním z 8 členů mezinárodní skupiny NTR Software Group. Celá skupina  má více než 400 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a Rakousku. Mnoho z nich má více než 20 leté zkušenosti ze svého oboru. Společnost disponuje 190 certifikovanými specialisty s vazbou na technologie klíčových partnerů.

Více než 7 000 zákazníků využívá portfolia nabízených služeb na 24 prodejních místech. Naše společnost poskytuje optimalizaci procesů pro všechny fáze životního cyklu produktu, tzn. od vývoje až po výrobu spolu s mapováním souvisejících obchodních procesů.

Zaměření a obchodní místa

DPS Software CZ je autorizovaný prodejce SOLIDWORKS a SolidCAM s přidanou hodnotou.

Zaměření
CAD, CAM, CAE, PLM/PDM, ERP, CRM, HR, implementace, poradenství, školení a technická podpora.

Průmyslové obory
Strojírenství, stavebnictví, elektrotechnika, dopravní stroje, energetická zařízení, přírodní zdroje, průmyslové stroje a vybavení, spotřební zboží, letectví, obrana a zdravotnické technologie.

Obchodní místa v EU
CZ – Ostrava, Praha, Brno
PL – Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Wrocław
DE – Stuttgart, Berlin, Buchloe, Chemnitz, Dresden, Leipzig, München, Nürnberg, Stuttgart, Worms, Würzburg
AT – Linz

Základní údaje:

DPS Software CZ s.r.o.
Sídlo: Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová
IČO: 07543417
DIČ: CZ07543417
Datová schránka:  8pzmeaz 
Spisová značka: C 76183 u Krajského soudu v Ostravě
Raiffeisenbank a.s., č.ú. 9977199771/5500
BIC: RZBCCZPP, IBAN: CZ1455000000009977199771