SOLIDWORKS portfolio

Technický software pro vývoj, návrh a konstrukci modelu, vizualizaci, simulaci, datovou komunikaci, výrobu, kontrolu a montáž výrobku.

Desktopová řešení

Výhody SOLIDWORKS

Řešení pro parametrické objemové díly, sestavy a technické výkresy s kusovníky pro výrobu. Zároveň jsou k dispozici všechny nástroje pro generování ploch, plechových dílů nebo ocelových konstrukcí.
Přehrát video
Přehrát video

Správa konstrukčních dat

Správa dat PDM spravuje, vyhledá a sdílí konstrukční data spolu s procesy vydání dokumentace a kusovníků pro výrobu. Zaznamená historii verzí a nastavení vydaných revizí ve změnovém řízení.

Oblíbené produkty

p-swx-professional

SOLIDWORKS Professional

Výkonné návrhové 3D řešení navíc nabízí knihovny norem a další nástroje, které zvyšují produktivitu a pomáhají s týmovou správou dat.

DraftSight Enterprise

Aplikace pro tvorbu, editaci a sdílení dwg a dxf souborů. Síťová licence je postavena na vyspělé technologii a je určena pro konstrukční týmy.
p-pdm-std-2

SOLIDWORKS PDM Professional

Škálovatelná správa dat určená pro týmy všech velikostí. Archivní server spravuje verze, historii i odkazy mezi dokumenty.
p-solidcam-2osy

SolidCAM 2 osé frézování

Kompletní sada funkcí pro 2,5 osé frézování. Nejčastěji používané funkce jsou konturování, kapsování, drážkování a vrtací a závitovací operace.