Menu Zavřeno

SPRÁVA DAT

Správa dat zaznamená kompletní historii dokumentů včetně přístupů, schvalování a změnového řízení.

SOLIDWORKS PDM - správa dokumentů

SOLIDWORKS PDM je škálovatelná správa dokumentů, která umožňuje ukládání konstrukčních dat v databázovém úložišti. Aplikace klient/server nabízí všechny funkce potřebné pro správu životního cyklu výrobku PLM s optimalizací procesů od návrhu po výrobu.

SOLIDWORKS MANAGE - projektové řízení

SOLIDWORKS Manage slouží k řízení týmových projektů. Pomáhá přidělit úkoly a zdroje a propojit je s dokumenty projektu. Obsahuje řízení projektů, správu položek, správu procesů a přehledné uživatelské rozhraní s řídícím panelem, na kterém je nástěnka s úkoly a projekty celého týmu.

PM DESK - organizace projektů v PDM

Aplikace PMDesk umožňuje uživateli spravovat a mít přehled o úplném portfoliu běžících a plánovaných projektů v organizaci. Můžete vytvářet hlavní a dílčí projekty pro správu milníků nebo útvarů. Získáte kontrolu nad celou organizací všech projektů. K dispozici je plná integrace se SOLIDWORKS PDM.

eDRAWINGS - prohlížení CAD souborů

Průzkumník souborů SOLIDWORKS Explorer společně s eDrawings prohlíží všechny známé CAD formáty na platformě desktop. Kromě prohlížení a snadné komunikace umožňuje eDrawings i tisk, zobrazení 2D/3D modelu, měření, animace, vizualizace a mnoho dalších užitečných funkcí.