Menu Zavřeno


eDrawings

eDrawings prohlíží všechny známé CAD formáty na platformě desktop i mobile. Umožní tisk, zobrazení 2D/3D modelu, měření, animace, vizualizace a mnoho dalších užitečných funkcí s možností virtuální reality.

Prohlížeč eDrawings prohlíží všechny známé CAD formáty, ale také vlastní formát, který je díky vysoké interní kompresi velice malý a snadno se dá poslat mailem. Kromě prohlížení a snadné komunikace umožňuje eDrawings i tisk, zobrazení 2D/3D modelu, animace, vizualizace  a mnoho dalších užitečných funkcí včetně měření, které značně urychlí komunikaci nad společným projektem.

eDrawings Download je k dispozici nejen na platformě desktop (Windows, Mac), ale i jako mobilní aplikace (Google Play, Apple Store).

eDrawings Professional doplňuje prohlížeč o nástroje pro spolupráci, komunikaci a revidování dokumentů. Hlavním přínosem je možnost prohlížení konfigurací modelů včetně fyzikálních vlastností. Dálší možností je vytváření dynamických řezů, vkládání poznámek a 3D popisků, rozložené pohledy či přesouvání součástí. eDrawings Professional je součástí verze SOLIDWORKS Professional a Premium.

Možnosti rozšířené reality (AR) a virtuální realita (VR) eDrawings rozšiřují její využití projektovými týmy a zákazníky. Funkce AR / VR jsou k dispozici v desktopových i mobilních verzích systému eDrawings Professional.

eDrawings Publisher umožní snadno a rychle publikovat výkresy a modely z jiných CAD souborů do formátu eDrawings.  S jeho pomocí lze publikovat formát dokumentů eDrawings přímo z výkresů a modelů SolidWorks. eDrawings Publisher je součástí každé verze SOLIDWORKS.