Menu Zavřeno

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3D Design Roles & Apps

Návrh modelu

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS využívá 3D Design role pro návrh modelu, které vám v rámci cloudové platformy poskytují aplikace pro možnosti navrhovat, vytvářet, simulovat, publikovat a spravovat svá data. Nové aplikace s nástroji pro rychlejší modelování a pokročilou spolupráci zjednodušují vývoj vašich produktů a zvýší vaši produktivitu.

3DEXPERIENCE Platforma ukládá a spravuje data v cloudu, a proto lze přistupovat k obsahu z jakéhokoli zařízení. Na rozdíl od jiných nástrojů pro cloudová úložiště je platforma inteligentní, což znamená, že rozumí vazbám mezi CAD soubory a zároveň prohlíží soubory ve 3D z přímo z vašeho internetového prohlížeče.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard (XWA)

Desktopové intuitivní a robustní 3D CAD řešení připojené ke cloudu pro modelování a tvorbu dílů, sestav a výkresů. Obsahuje nástroje pro automatizaci návrhů, pro produktivitu a spolupráci a správou dat PLM na platformě.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional (XWB)

Obsahuje foto rendering, reverzní inženýrství, kontrolu standardů výkresu a toleranční analýzu. PDM je nahrazeno týmovou spoluprací a správou dat PLM na platformě. Nakupované součásti lze na platformě sdílet přímo od výrobců.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium (XWC)

Obsahuje návrhy tras potrubí, kabeláže, elektroinstalace a klimatizace. Dále rozvinutí plošné geometrie, lineární statickou analýzu a pohybové simulace. Pro týmovou spolupráci a správu dat PLM slouží cloudová platforma.

3dx-std-xwa
3dx-std-xwb
3dx-std-xwc

3D Creator (WXD)

Role na cloudové platformě poskytuje jedinečné prostředí pro 3D parametrické modelování v aplikaci xDesign pro díly a sestavy umožní provádět změny geometrie nebo upraví strukturu sestavy online.

  • xDesign – parametrický CAD
  • Derived Format Conventer – konvertovaná data pro 3D Space
  • PDF Datasheet
3dx-wxd

3D Sculptor (XFO)

Role na cloudové platformě poskytuje rychlé a snadné vytváření volných a ergonomických ploch a povrchů v Sub-D modeláři aplikace xShape s automatickou konverzí do NURBS geometrie.

  • xShape – modelář pro volné plochy
  • Derived Format Conventer – konvertovaná data pro 3D Space
  • PDF Datasheet
3dx-xfo

Drafter (WDR)

Pomocí role máte přístup k nástrojům, které usnadňují a urychlují vytváření 2D výkresů z 3D modelů. Konstruktéři mohou snadno kótovat a přidávat popisy ve výkrese a sdílet uložená data pomocí aplikace Drawings.

3dx-wdr

SOLIDWORKS Simulation Designer (XSM)

Uživatelé SOLIDWORKS Premium mají k roli SOLIDWORKS Simulation Designer. Desktopová role simulace poskytuje úlohy lineární statické analýzy s pohybovou simulací založenou na čase pro součásti a sestavy.

  • SOLIDWORKS Simulation – lineární statická analýza
  • SOLIDWORKS Motion – pohybová studie
3dx-xsm