Menu Zavřeno

DOWNLOAD

Zde naleznete soubory ke stažení, nové verze nebo aktualizace. Webový portál slouží pro stahování 3D modelů, knihoven a maker.

DraftSight Download bezplatná 30denní zkušební verze aplikace DraftSight 2D CAD. Je ke stažení na platformě Windows, Mac a Linux. 

Nákup licence DraftSight

UPOZORNĚNÍ – Po 31. prosinci 2019 již nebudou fungovat všechny předchozí bezplatné verze DraftSight (např. 2018, 2017, 2016…), ale do konce roku 2019 je možné DraftSight aktivovat. Současní uživatelé mohou zakoupit nový DraftSight 2019 prostřednictvím DPS Software CZ.

Prohlížeč eDrawings prohlíží všechny známé CAD formáty. eDrawings Download je k dispozici nejen na platformě desktop (Windows, Mac), ale i jako mobilní aplikace (Google Play, Apple Store).

MITCalc je balík strojírenských a technických výpočtů. Obsahuje například řešení ozubení čelního, kuželového, hypoidního, šnekového, klínových a ozubených řemenů, řetězů, nosníků, hřídelí, ložisek, pružin, šroubových spojů, hřídelových spojů, tolerancí, svarů, desek, skořepin a tlakových nádob a řady dalších strojírenských součástí.

Cerifikované grafické drivery
Ovladače ke stažení
3D Content Central
Webový portál
Customer Portal
Zákaznický portál
Knowledge Base
Databáze znalostí
Technical Alerts
Technické zprávy
Administration Guides
Průvodci instalací

Doplňkový modul pro uživatele 3D CAD SolidWorks, který je nástrojem pro optimalizaci a přípravu modelů pro technologie 3D tisku.

Nastavte příchozí a odchozí vzdálenou plochu a připojení mezi počítači pro podporu v reálném čase nebo přístup k souborům, sítím a programům. Po stažení a instalaci tohoto softwaru budete moci během několika sekund zahájit první relaci.

Automaticky nebo manuálně stáhněte aktuální ovladače pro vaši grafickou kartu NVIDIA Quadro.

Windows
Zabezpečení počítače, optimalizace a IT nástroj.
Office
Prohlížeče, nástroje a aktualizace k produktům Office.
Microsoft Update
Doporučené aktualizace k vašemu softwaru Microsoft.
Ovladače hardware
K tiskárnám, fotoaparátům, síťovým kartám a dalším periferiím.

Rychlá a spolehlivá antivirová ochrana. ESET NOD32 Antivirus chrání počítač proti hackerům, ransomwaru a phishingu. Nabízí optimální kombinaci detekce škodlivého kódu, rychlosti a jednoduchého používání.

Ovladače Dell produktů, soubory a aktualizace ke stažení.

Zákaznická podpora HP, software a ovladače ke stažení.