Menu Zavřeno

CLOUDOVÁ ŘEŠENÍ

Platforma 3DEXPERIENCE je cloudové prostředí, které propojuje váš proces vývoje produktu od návrhu až po výrobu. Můžete spravovat všechny aspekty životního cyklu vašeho produktu.

Business Innovation - sdílení dokumentů

Online spolupráce v cloudu na platformě poskytuje podpůrné aplikace a služby, které digitálně spojují všechny uživatele, aby mohli efektivně sdílet data v jednotlivých komunitách. Obsah lze prohlížet a sdílet, upravovat a formátovat na mobilních zařízeních.

Industrial Innovation - řízená správa dat

Platforma je založena na společném datovém modelu pro procesy návrhu, konstrukce, výroby a simulace. Uživatelé a data jsou propojeni v cloudu pro spolupráci a jednotlivé týmy mají přístup k výkonným funkcím a řešením dostupným na platformě pomocí aplikace 3DSpace.

Design - online modeláře v prohlížeči

3D Creator a 3D Sculptor jsou aplikace v prohlížeči, které umožní konstruktérům a technikům vytvářet stylizované modely rychleji a snadněji než tradiční parametrické nástroje. Umožňuje návrh na cloud platformě s připojením k SolidWorksu.

Simulate - pokročilé simulace online

Structural Professional Engineer přináší pokročilou simulaci založenou na řešení konečných prvků Abaqus. Umožňuje provádět statickou, frekvenční, vzpěrnou analýzu, modální dynamickou odezvu a tepelnou analýzu.