Menu Zavřeno

NÁVRH produktu

Kompletní řešení pro tvorbu dílů, sestav a technických výkresů a vizualizací s minimálními nároky na zaškolení.

3D CAD SOLIDWORKS

Výkonné návrhové 3D CAD řešení pro parametrické objemové díly, sestavy a technické výkresy. Zároveň jsou k dispozici všechny potřebné nástroje pro generování ploch, plechových dílů nebo ocelových konstrukcí.

DraftSight - kompatibilní DWG výkresy

Aplikace DraftSight je výkonný a produktivní software pro tvorbu a úpravu DWG souborů. Známé CAD nástroje pomáhají jednoduše pracovat s 2D výkresovou dokumentací a zajistí požadovanou kompatibilitu se soubory DXF/DWG. Nadstavba DS Mechanical obsahuje sadu funkcí pro tvorbu technických výkresů ve strojírenství.

MBD - definice založené na modelu

SOLIDWORKS Model Based Definition je aplikace pro definice založené na informacích o 3D modelu. Definuje, organizuje a publikuje popisy přímo do modelu produktu. Jsou tak usnadněny následné výrobní procesy, jako je analýza tolerancí, obrábění a kontroly.

Fotorealistická vizualizace

Aplikace SOLIDWORKS Visualize používá 3D data k vytváření fotorealistického obrazu, ilustrace nebo animace rychlým a jednoduchým způsobem. Díky výkonu procesoru počítače spolu s grafickou kartou získáte konečnou vizualizaci produktu již před samotnou výrobou.