Menu Zavřeno

APLIKACE

Aplikace a doplňkové moduly vyvíjí partneři SOLIDWORKS a jejich nástroje vám pomohou navrhovat produkty podle vašich potřeb a  technického zaměření.

DPS Tools - strojnická technická knihovna

Knihovny DPS Tools navazují na Strojnické tabulky a umožní uživatelům pracovat v rámci schválených technických norem. Poskytují nástroje nutné pro řešení známých konstrukčních úloh. Naleznete zde knihovní nástroje z mechaniky, technického kreslení, materiálu, svařování, obrábění, strojních součástí a hydrauliky.

TDS-TECHNIK - strojírenská nadstavba

Aplikace TDS-TECHNIK je moderní strojírenská nadstavba určená všem, kteří pracují se systémem SolidWorks. Odstraňuje mnoho rutinní práce a poskytuje řadu nových možností, které výrazně zvýší vaši produktivitu při tvorbě technické dokumentace.

MITCalc - strojírenské výpočty

Aplikace MITCalc je sada strojírenských, průmyslových a technických výpočtů pro každodenní praxi. Spolehlivě, přesně a hlavně rychle vás provede návrhem součásti, řešením technického problému či výpočtem strojírenského uzlu bez větších nároků na speciální odborné znalosti.

SWOOD - navrhování nábytku

Aplikace SWOOD zjednodušuje procesy navrhování nábytku ve 3D s použitím funkcí, které rozšiřují možnosti softwaru SolidWorks. Nábytek skříně, čela, police a zásuvky jsou konfigurovatelné pouze pomocí vnějších rozměrů. Spojovací prvky a kování vkládáme přetažením se společným vytvořením montážních otvorů. Proces vytváření variant 3D modelu s kusovníkem je rychlejší.

SolidSteel Parametric - ocelové konstrukce

Aplikace SolidSteel Parametric je řešení pro návrhy ocelových konstrukcí s optimalizovaným prostředím pro profily nosníků všeho druhu. Lze vytvářet rozsáhlé ocelové konstrukce spolu s mnoha sty typizovanými ocelovými spoji.

LOGOPRESS 3 - lisovací a střižné nástroje

Alikace LOGOPRESS 3 je určená pro konstrukci lisovacích a střižných nástrojů pro zpracování plechů za studena. Rozvin modelu se tvoří pomocí nástrojů včetně se celkového rozvinutého tvaru a také jednotlivých kroků nástřihového plánu.

SMAP 3D - projektování potrubních tras

Aplikace Smap3D Plant Design je software pro 2D / 3D projektování potrubních tras. Je k dispozici ve verzích P&ID pro procesy a schémata ve 2D, modul 3D potrubí pro SolidWorks a Izometrické výkresy pro výrobu potrubí. Pro efektivního procesy jsou vivinuty integrovaná řešení pro výměnu dat s 3D skenery, PDM, ERP a simulačními softwary.

Power Surfacing - volné komplexní plochy

Aplikace Power Surfacing usnadňuje navrhování komplexních volných povrchů třídy A. Už nebudete muset bojovat s propojováním sady oříznutých ploch k vytvoření složitých zakřivených tvarů. Manipulace s díly Power Surfacing je stejně jednoduchá, jako modelování s hlínou.

Datakit - import a export CAD souborů

Aplikace Datakit je doplňkový modul SOLIDWORKS. V nabídce DATAKIT EXCHANGE můžete provádět operace importu z 12 CAD formátů nebo exportu do 5 CAD formátů ze všech modelů i sestav jediným kliknutím myši.

Reverzní inženýrství - 3D skenování

Pomocí 3D skenerů dokážeme v dnešní době skenovat objekty všech tvarů, velikostí a barev. Nabízíme plně mobilní 3D skenery od Creaform 3D a softwarové řešení od společností Creaform a 3D Systems. Z přenosných 3D skenerů lze získat výstupní data v podobě polygonové sítě i v jiných formátech.