Menu Zavřeno


SPRÁVA DAT

Správa dat sdílí modely, výkresy, kusovníky, výsledky simulací, položky produktů a jejich specifikace, NC programy, návody na obsluhu a další související dokumentaci.

Se zkušenostmi v implementaci, podpoře, školení a řízení projektů vám DPS pomůže získat, co nejlepší návratnost investic do správy dat SolidWorks PDM. Použitím osvědčených postupů s jasnými výsledky, nasadíme řešení, které vyhovuje vašim potřebám.

PDM úpravy a nastavení
Vývojový tým společnosti DPS se specializuje na úpravy, nastavení a rozšíření standardních funkcí, které jsou k dispozici v SolidWorks PDM. Ať už hledáte automatizaci pracovního postupu nebo spouštění úloh, mohou naši vývojáři poskytnout řešení.

PDM migrační služby
Při migraci archivní dat používáme vlastní sadu nástrojů pro migraci dat archivního serveru a provádění souvisejících operací.

PDM Add-On služby
Pokud hledáte možnosti růstu nebo modernizaci stávající implementace SolidWorks PDM, nabízíme vám velké množství řešení, která vám pomohou získat maximum z investice do správy dat SolidWorks PDM.

Správa konstrukčních dat pomáhá řídit týmy a spolupráci při návrhu a vývoji projektu. Databáze úschovny zaznamená kompletní historii dokumentu včetně schvalovacího procesu a změnové řízení projektu. Implementovaný software z portfolia SOLIDWORKS: