Přeskočit na obsah
DPS » Novinky » Akce a promo » Výhodné ceny SOLIDWORKS do konce června!

Výhodné ceny SOLIDWORKS do konce června!

  SOLIDWORKS nabízí projektantům a konstruktérům mnoho pokročilých nástrojů, jako je CAD parametrický návrh, intuitivní uživatelské rozhraní, integraci CAM, stejně jako nástroje pro analýzu a simulaci. SOLIDWORKS je populární v průmyslových odvětvích, jako je letecký průmysl, automobilový průmysl, obráběcí stroje, lékařství, stejně jako stavebnictví a další obory, které vyžadují pokročilý technický návrh výrobku.

  Proč se vyplatí koupit nové licence:

  SOLIDWORKS se slevou až 35%

  SOLIDWORKS 3D CAD

  Ve speciální nabídce si můžete licenci SOLIDWORKS pronajmout nebo koupit. Záleží na vašich potřebách a rozpočtu. Nabídka se týká licencí z portfolia 3D CAD software ve verzích SOLIDWORKS Standard, Professional nebo Premium . Aktivujte si celou sadu nástrojů pro 3D návrh s cloudovými službami pro sdílení a správu dat a uvedete své návrhy rychle do života.

  DraftSight Enterprise se slevou 20%

  DraftSight Enterprise

  DraftSight Enterprise
  DraftSight Enterprise je komplexní 2D CAD řešení, které vám umožní snadno a efektivně vytvářet, upravovat a prohlížet jakékoli DWG soubory. Uživatelské rozhraní a většina příkazů je totožná s AutoCADem. Využijte flexibilní možnosti pronájmu síťové licence spolu s lokální technickou podporou.

  Notebook HP pro 3D CAD za 51 990,- Kč

  Notebook HP

  HP Zbook Fury 16″
  Notebook HP obsahuje špičkový výkon, inovativní technologie, 5 letou záruku a grafickou kartu NVIDIA RTX A1000. Notebook je součástí CAD řešení, jehož technologie je od základu navržena pro maximální výkon ve 3D aplikacích.

  Procesor: Intel Core i7-13850HX
  Paměť: 32 GB DDR5-5600
  Pevný disk: 1TB PCIe SSD
  Displej: 16” WUXGA (1920 x 1200)
  Grafická karta: NVIDIA RTX A1000
  Záruka: 5 let NBD
  OS: Windows 11 Professional

  Uvedená cena je bez DPH.

  * Budeme Vás kontaktovat pro nabídku s nejlepší cenou pro Vás. Ceny a slevy jsou platné pouze v ČR a nelze je kombinovat s jinými akcemi. Akční nabídky končí 28.6.2024. Další změny jsou vyhrazeny.