Přeskočit na obsah
DPS » Novinky » Akce a promo » Poslední možnost pořízení SOLIDWORKS za výhodných podmínek

Poslední možnost pořízení SOLIDWORKS za výhodných podmínek

  Vážení klienti,
  právě nyní Vám nabízíme možnost zakoupit licence SOLIDWORKS jak v trvalé, tak v termínované verzi za výhodných (starých) podmínek pouze do 30.6.2023. Po tomto datu se podmínky pro nákup licencí výrazně změní >>

  LAST MINUTE do 30.6.2023

  Proč byste se měli rozhodnout pro koupi licence SOLIDWORKS nyní? Ať už potřebujete licenci pro jednoho uživatele, síťovou licenci nebo si chcete software pořídit jako službu, máme pro Vás to nejvhodnější řešení.

  • SOLIDWORKS
  • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS
  • DraftSight

  SOLIDWORKS

  Speciální nabídka zahrnuje všechny oblíbené varianty licencí SOLIDWORKS prodávané s ročním předplatným za výhodných podmínek. Nákup licence nyní je zárukou ceny a údržby na známých principech, které se ale od 1.7.2023 změní. Součástí licence může být i DraftSight.

  Obnovení údržby licencí za výhodných podmínek

  Získejte výhody a funkce nejnovější verze SOLIDWORKS. Nyní můžete využít promo podmínek a obnovení licence. Zajistěte si kompatibilitu souborů s novou verzí programu a nepřerušovanou spolupráci tím, že se rozhodnete obnovit své předplatné nebo využít termínovou licenci:

  3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

  Nabídka zahrnuje nákup cloudových nástrojů na platformě 3DEXPERIENCE nebo zcela novou termínovou licenci 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer za speciálních podmínek. Uživatelé využijí cloudovou formu spolupráce a cloudový prostor pro správu dat. Součástí je onboarding a základní nastavení cloudové platformy.