Menu Zavřeno

Cloudová data propojená se SOLIDWORKS

Nabídka s 50% slevou SOLIDWORKS do konce června

Nenechte si ujít nejvýhodnější nabídku s 50% slevou na CAD software SOLIDWORKS s platformou 3DEXPERIENCE pro sdílení dat v cloudu. Sdílená CAD data jsou bezpečně uložená v cloudu a dostupná pomocí prohlížeče odkudkoliv.

Poptávka 3DEXPERIENCE Cloud a 3D CAD SOLIDWORKS se slevou 50% →

Díky použití cloudové platformy 3DEXPERIENCE můžete snadno sdílet vaše CAD data, spolupracovat s ostatními a využívat rostoucí sady propojených nástrojů pro návrh, simulaci a správy konstrukčních dat s přístupem pomocí jakéhokoliv zařízení s prohlížečem internetu.

Cloudová platforma 3DEXPERIENCE

Zjistěte, jak můžete urychlit vaši digitální transformaci v oblasti PLM a správy dat prostřednictvím 3D CAD SOLIDWORKS a cloudové platformy 3DEXPERIENCE. Získejte více informací o výhodách, které přináší přechod na cloudové technologie. Platforma 3DEXPERIENCE propojuje návrhy, spolupráci, sdílení dokumentů a komunikaci v jednotném prostředí. Cloudová platforma poskytuje vyšší výkon s nízkými nároky na hardware než tradiční desktopové aplikace.

Platnost nabídky

Tato nabídka končí 30. června 2020 a je platná pouze pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Nelze ji kombinovat s jinými nabídkami či slevami. Nabídku nelze vztáhnout na licence pro výuku a výzkumné účely. Cloudové licence 3DEXPERIENCE musejí být zakoupeny na období jednoho roku. Mohou se na ně vztahovat další omezení.

Sdílejte příspěvek se svými přáteli.
Posted in 3D modelování, Aktuality, Správa dat

Související příspěvky: