3DEXPERIENCE Works

Digitální transformace jako předpoklad vašeho úspěchu.
Spolupracujte na nápadech odkudkoliv!

Řešení na cloudové platformě

Software jako služba pro digitalizaci

3dexperience-swx01-500×281

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3D Design aplikace s nástroji pro rychlejší modelování a pokročilou spolupráci zjednodušují vývoj a správu dat PLM produktů na cloudové platformě.
3dexp-dra-600×400

3DEXPERIENCE DraftSight

Aplikace pro tvorbu dwg výkresů. Obsahuje vyspělou technologii, která zajistí kompatibilitu s AutoCADem a správu výkresů na cloudové platformě.
p-3dexp-CSV

3DEXPERIENCE ENOVIAworks

Řešení ENOVIAworks poskytuje konstrukčním týmům všechny funkce pro bezpečnou spolupráci v reálném čase spolu s cloudovou správou dat PLM.

Spolupracujte na nápadech

Digitalizace pomáhá zvyšovat efektivitu, produktivitu a především flexibilitu firmy. Výrazně zkracuje procesy jako je vývoj nových výrobků, ale také proces zavádění nových produktů do výroby.

Uživatelé si vyměňují odpovědi na obtížné technické výzvy, naučí se nové dovednosti a sdílejí své odborné znalosti s přístupem k dalším online komunitám. Spolupráce a propojení všech, kdo se podílejí na návrzích produktů a vstupují do společných projektů.

Propojte cloudová data se SOLIDWORKS

Propojte tradiční pracovní prostředí desktopu s cloudovou platformou pro dokonalou správu dat a digitální transformaci vývojového procesu.

Doplňkový modul 3DEXPERIENCE integrovaný přímo do SOLIDWORKS vám umožní propojení dat a přístup ke všem aplikacím cloudové platformy. Ukládejte a spravujte data s pomocí SOLIDWORKS pro rychlé úpravy vašich konstrukčních návrhů na platformě 3DEXPERIENCE.